Lanzania - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej

Zobacz nas naFB

Aktualności

Aktualności


Walne Zebranie

Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia Przyjaciół  Ziemi Tolkmickiej "Lanzania" na Walne Zebranie sprawozdawczo - wyborcze, które odbędzie się 10czerwca 2022 o godzinie 18.00  w hangarze żeglarskim przy ul. Parkowej w Tolkmicku. Jeżeli o podanej godzinie nie będzie kworum, to kolejne zebranie odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 18.30.
Zarząd Stowarzyszenia

7 Bieg Mikołajkowy

 


Informacja o Walnym Zebraniu

Zapraszamy wszystkich czonków Stowarzyszenia Przyjació  Ziemi Tolkmickiej "Lanzania" na Walne Zebranie sprawozdawczo - wyborcze, które odbdzie si 21 kwietnia 2021 o godzinie 17.30 w hangarze eglarskim przy ul. Parkowej w Tolkmicku.Jeeli o podanej godzinie nie bdzie kworum, to kolejne zebranie odbdzie si w tym samym dniu o godzinie 18.00.
Zarzd Stowarzyszenia

Energia odnawialna

Drodzy Przyjaciele
Pragnę poinformować, że od dnia 20.01.2020r. realizuję prace związane z budową ogrodzenia wokół stawów na działce nr 360/1 obręb geodezyjny Kadyny, gmina Tolkmicko. Celem projektu jest oddzielenie dziko żyjących zwierząt chronionych prawem od hodowli ryb w stawach.


Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej "Lanzania"na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się 17 czerwca 2020 o godzinie 18.00 w budynku szkoły podstawowej przy ul. Szkolnej 20 w Tolkmicku.

Zarząd Stowarzyszenia


6 Bieg Mikołajkowy

 W sobotę 7 grudnia 2019 odbył się w Tolkmicku 6 Bieg Mikołajkowy, którego organizatorem, jak co roku, było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej „Lanzania”. Mimo deszczowej i wietrznej pogody w zawodach wzięło udział 49 osób.
1xslots

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego
na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie.


  •  
  • czarterujtu.pl

Partnetrzy stowarzyszenia